Yhteystiedot

Tuotteemme on tehty kestämään ja särmä asiakaspalvelumme auttamaan. Jos sinulla on kysymys vailla vastausta tai harvinainen murhe tuotteestamme, älä epäröi ottaa yhteyttä.

Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu

info@savotta.fi

Reklamaatiot

reklamaatio@savotta.fi

Toimipisteet

Finn-Savotta Oy

Onnelantie 2
43500 Karstula
FINLAND
014-4171400

Savotta Outlet / Store

Kajaanintie 4b
43500 Karstula, FINLAND
040-6851172
store@savotta.fi www.savottastore.fi

Ma. Suljettu, Ti-Pe. 10:00 – 17:00
La. 10:00 – 15:00, Su. Suljettu
Poikkeusaukioloajat Täältä

Savotta Oü

Puiestee 13
50303 Tartto
ESTONIA

Edustus ulkomailla

Saksa
Impress markets GmbH
Itävalta
Impress markets GmbH
Sveitsi
Impress markets GmbH
Tanska
Moalem Trading
Ruotsi
JoWill
Viro
Foxberg
Hollanti
Max Engelander
Tšekki
VintageWear s.r.o.
Slovakia
VintageWear s.r.o.

Palveluksessasi

Elmo Valkeinen

Toimitusjohtaja
040-7780281
elmo.valkeinen@savotta.fi

Jenni Valkeinen

Varatoimitusjohtaja
040-5888952
jenni.valkeinen@savotta.fi

Annika Ingo-Vesterinen

Talouspäällikkö
040-6762288
annika@savotta.fi

Jussi Lahtinen

Tuotantopäällikkö
040-7353254
jussi.lahtinen@savotta.fi

Harri ”Harmi” Rautiainen

Laatupäällikkö
0400-314600
harri.rautiainen@savotta.fi

Jyri Yläpöntinen

Myyntipäällikkö
040-6851225
jyri.ylapontinen@savotta.fi

Julius Valkeinen

AD Manager
040-7780282
julius.valkeinen@savotta.fi

Eetu Raitanen

Video- ja valokuvaus
040-6850112
av@savotta.fi

Hilla-Marja Leppänen

Savotta Outlet, Asiakaspalvelu
040-6851172
store@savotta.fi

Anita Halme

Savotta Oü, Johtaja
0400-635265
anita.halme@savotta.fi