Yhteystiedot

Tuotteemme on tehty kestämään ja särmä asiakaspalvelumme auttamaan. Jos sinulla on kysymys vailla vastausta tai harvinainen murhe tuotteestamme, älä epäröi ottaa yhteyttä.

Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu

info@savotta.fi

Reklamaatiot

reklamaatio@savotta.fi

Toimipisteet

Finn-Savotta Oy

Onnelantie 2
43500 Karstula
FINLAND
014-4171400

Savotta Outlet / Store

Saarijärventie 157a
43500 Karstula, FINLAND
040-6851172
store@savotta.fi www.savottastore.fi

Ma. Suljettu, Ti-Pe. 10:00 – 17:00
La. 10:00 – 15:00, Su. Suljettu

Savotta Oü

Puiestee 13
50303 Tartto
ESTONIA

Edustus ulkomailla

Saksa
Impress markets GmbH
Tanska
Moalem Trading
Ruotsi
JoWill
Viro
Foxberg
Hollanti
Max Engelander

Palveluksessasi

Elmo Valkeinen

Toimitusjohtaja
040-7780281
elmo.valkeinen@savotta.fi

Annika Ingo-Vesterinen

Talouspäällikkö
040-6762288
annika.ingo-vesterinen@savotta.fi

Jussi Lahtinen

Tuotantopäällikkö
040-7353254
jussi.lahtinen@savotta.fi

Harri ”Harmi” Rautiainen

Laatujohtaja
0400-314600
harri.rautiainen@savotta.fi

Jenni Valkeinen

Yhteyspäällikkö
Vienti
040-5888952
jenni.valkeinen@savotta.fi

Jyri Yläpöntinen

Myyntipäällikkö
040-6851225
jyri.ylapontinen@savotta.fi

Julius Valkeinen

AD Manager
040-7780282
julius.valkeinen@savotta.fi

Eetu Raitanen

Video- ja valokuvaus
040-6850112
av@savotta.fi

Hilla-Marja Leppänen

Savotta Outlet, Asiakaspalvelu
040-6851172
store@savotta.fi

Anita Halme

Savotta Oü, Johtaja
0400-635265
anita.halme@savotta.fi